LV EN RU
Cart
0

Pakalpojumi

GRAFISKAIS DIZAINS

Grafiskā dizains veidošana. Poligrāfijas izstrādājumu (katalogi, bukleti, skrejlapas) maketēšana, ņemot vērā ražošanas tehniskās prasības.

SUVENĪRU IZSTRĀDĀJUMI

Reklāmas suvenīri. Logotipa uznesšana uz pildspalvām, UV apdruka, sublimācija uz krūzēm, digitālā T-kreklu apdruka, papīra un tekstila maisiņi ar logotipu, magnēti, nozīmītes, atmiņas kartes, dāvanu komplekti.

POLIGRAFIJA

Poligrāfijas izstrādājumu operatīva, digitālā drukāšana. Plakāti, skrejlapas, vizītkartes, brošūras, katalogi, bukleti, kalendāri (sienas, galda un kabatas). Poiligrāfijas grafiskais dizains un maketēšana.

LIELFORMĀTA DRUKA

Plakātu, baneru, uzlīmju, kā arī reklāmas produktu drukāšana, tai skaitā karogu druka un izgatavošana. Interjera dekorēšanai mēs varam piedāvāt arī fototapešu un gleznu druku.

REKLĀMA IEKŠTELPĀM

Mūsu reklāmas studija nodarbojas ar iekštelpu reklāmas risinājumu ražošanu un montāžu. Baneri, izkārtnes, stendi un uzlīmes. Apjomīgi burti, Roll Up konstrukcijas, fotosienas, izstāžu stendi un citas konstrukcijas iekštelpām.

ZĪMOGU IZGATAVOŠANA

Mēs piedāvājam flomastera zīmogus. Tehnoloģija, ko izmanto Modico, ļauj zīmogos precīzi attēlot smalkus objektus - grafiskus elementus, tekstus fonta izmērā sākot pat no 4.5 punktiem. Ir pieejamas 5 krāsu tintes: melna, sarkana, zila, zaļa, violeta.

REKLĀMAS VIETU NOMA

 Mūsu rīcībā ir stendu un tramvaja pieturu tīkls ar iespēju izvietot jūsu reklāmas kampaņu Daugavpils pilsētā.

IZSTĀŽU STENDU SAGATAVOŠANA

 Mēs piedāvājam pilnu izstādes stenda sagatavošanas klāstu, sākot no dizaina izveides līdz pat uzstādīšanai. Modulāras sistēmas, saliekamie roll-up stendi un dažādas citas konstrukcijas.

VIDES REKLĀMA

 Ārtelpu un iekštelpu reklāma. Baneru druka, plakāti un uzlīmes. Reklāmas konstrukciju izgatavošana un uzstādīšana. Zīmes, planšetes, apjomīgi burti, kā arī projektu izstrāde un saskaņošana. Karogu mastu tirdzniecība, uzstādīšana un uzturēšana, karogu druka.

Sazinieties ar mums

Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!

Paldies, Jusu ziņojums tika nosūtīts